Na ženské hubnutí cílí proteinová dieta KetoFit. Nenechte se ale zmást, jelikož na internetu naleznete více keto diet, které jsou sice podobné názvem, nikoliv účinky. Nicméně rychlé hubnutí vám zaručí svým speciálním složením s nejnižším obsahem sacharidů právě KetoFit.

Co je to KetoFit

Již název této diety je příjemný, jelikož ženy potřebují být fit, aby zvládly náročný kolotoč starostí, které je během dne dohánějí. A není to „jen“ náročné zaměstnání, ale po příchodu z práce nastává maminkám druhá směna. Zaměstnané ženy zpravidla nemají čas samy na sebe. Jsou plně vytížené starostmi o rodinu.

Najednou zjišťují, že se tuk na těle začíná nenápadně usazovat a nežádoucí kilogramy přibývají. Prvním, a zcela škodlivým řešením je přestat jíst či snížit přísun jídla. Jestliže jídelníček není nutričně vyvážený, tělo si začne ukládat tuky do zásoby, a to je začátek konce. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven?

Proč právě KetoFit

Chcete zhubnout 30 kilogramů nebo jen upravit postavu? Zvolte KetoFit! KetoFit už pomohla desetitisícům ženám k jejich vysněné postavě a může pomoci i vám. Svěřte své trápení odborníkům, kteří dlouhá léta zkoumali vliv stravy na ženský organismus, a díky tomu upravili složení proteinových jídel, jež dokážou rychle nastartovat proces hubnutí. Tím to ovšem nekončí. Dieta pomáhá také proti jo-jo efektu. Je důležité zmínit, že společnost KetoFit byla vůbec první firmou, která začala pracovat s vývojem ketodiety. Od původních klasických proteinových nápojů se dopracovala až k 60 druhům jídel! Navíc se jedná o ryze českou firmu, která produkty sama vymyslí i vyrobí. Spolupracuje s nutričními odborníky a složení jídel neustále vylepšuje, stejně tak i technologii výroby svých produktů. Zejména existence 15 let této společnosti svědčí o její vzrůstající oblíbenosti.

Proč KetoFit tak dobře působí právě na ženský organismus?

KetoFit výrazně snižuje přísun zejména vysokoglykemických sacharidů, které bývají obsaženy hlavně ve stravě žen. Ženy, položte si ruku na srdce. Sáhnete pro uklidnění po tabulce čokolády? Nedovedete si představit šálek kávy bez sladkého dortíku? Bohužel nadměrně přijímané sacharidy ve stravě vyvolávají závislost, a nejen to. Jsou výbornou živnou půdou pro kvasinky a plísně.

Co je to ketóza

Dieta KetoFit pracuje právě s razantním snížením sacharidů, díky čemuž se po zhruba dvou dnech dostaví proces zvaný ketóza. A tím začíná přirozené hubnutí, kdy nepociťujeme hlad, a přitom organismus začíná spalovat nahromaděné tuky. Pro vysvětlenou znovu uveďme: Tělo nemá k dispozici tolik sacharidů, aby z nich čerpalo energii. Proto obrátí svou pozornost zcela přirozeně k vlastním tukům a my začínáme hubnout. Strava je doplněna šetrnými výtažky a mnoha druhy vlákniny. Ta má za úkol navodit v žaludku pocit plnosti, tudíž nemáte chuť na další jídla mimo stanovený jídelníček a nelustrujete po večerech ledničku.

Především nechybí ani 36 esenciálních živin, jako jsou například vitamíny, stopové prvky a nezbytné minerály. Díky speciální proteinové stravě klesá glykemický index jídla, snižuje se hladina inzulinu, a tím pádem mizí i chutě na sladké. Navíc KetoFit stvořil skutečně skvělou dietu, jelikož do jídel dodává rafinovaně živiny, které jsou obsažené v čokoládě a kakau a zlepšují tudíž i náladu. Jíte stravu plnou vlákniny a tělo má pocit, že dostává čokoládu.

S KetoFitem získáváte mnohem více:

  • Naprosto špičkovou stravu vyrobenou zejména pro ženy
  • Stravu vhodnou podle standardů RAW Food, Low GI, Bio-active
  • Stoprocentní přírodní složení
  • Prokazatelný původ výrobků od výrobní suroviny až po finální výrobek
  • Diskrétní dodání (zvídavá sousedka z doručeného balíčku nepozná, že chcete držet dietu)
  • Vstřícnou zákaznickou podporu na telefonu a na e-mailu v pracovních dnech
  • Facebook skupinu plnou rad a diskutujicích
  • Máte možnost nechat si sestavit jídelníček přímo na míru
  • Nejlepší nakonec: S KetoFitem zaručeně zhubnete!

Jaká byla naše zkušenost s KetoFit

Skvělá! Konečně byla dietka vyvinuta speciálně pro ženy, přičemž chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů, a navíc má kladný vliv i na imunitu. Výhodu KetoFitu spatřuji i v tom, že dietní plán se skládá pouze ze dvou etap:

První fáze – hubnoucí

Kterou jsem dodržovala jeden týden. Jedla jsem pouze proteinová jídla KetoFit pravidelně po třech hodinách. Celkem tedy 5 jídel denně. Kromě toho jsem spořádala až 0,5 kilogramu čerstvé zeleniny. Podotýkám, že jsem si řádně přečetla veškeré dostupné informace. Tím jsem zjistila, že pro první fázi jsou vhodné jen určité druhy zeleniny. Sice jsem ji mohla i vařit, ale rychlejší a chutnější (alespoň pro mě) je zelenina čerstvá.

Je doporučováno vypít tři litry tekutin denně. Stíhala jsem pít zhruba 2 – 2,5 litru tekutin. Neslazené bylinné čaje jsem prokládala minerálkou Magnesia, která je ostatně i doporučována pro vyšší přísun hořčíku a vitamínu C. Ohledně jídel – na každém sáčku je uveden návod k přípravě. Například koktejly pro přípravu jsou velmi jednoduché a pro urychlení hubnutí jsem je rozmíchala ve vodě. Mléko totiž hubnutí zpomaluje, a navíc je mléko doporučováno spíše při těžší obezitě, aby právě rychlým hubnutím nedošlo k přetížení organismu.

Návod na přípravu koktejlu

Do skleničky nalijete 100 ml vody, nasypete 20 g prášku (zhruba 1,5 odměrky, která je přiložena), dobře promícháte a vložíte na 90 minut do lednice. Až poté můžete konzumovat. Takže musíte myslet na to, že koktejl je nutné připravit předem. Když si vzpomenete v přesně daný čas, je pozdě.

Cvičení se v první fázi nedoporučuje, jelikož se tělo musí vypořádat s nástupem nového zcela jiného jídelníčku, a proto není vhodné organismus zatěžovat zvýšenou fyzickou aktivitou. Vše by mělo probíhat v klidném režimu.

Druhá fáze – Stabilizační

Fáze stabilizační trvala tři týdny a následovala bezprostředně po hubnoucí fázi. Do této fáze jsem vplula lehčí o 4 kilogramy a neustále jsem hubla. Až se mi podařilo celkem shodit 7 kilogramů, což bylo i mé přání. Ve stabilizační fázi jsem stále jedla 5x denně, avšak zde jsem již nahradila denní jídelníček dvěma bílkovinovými jídly z vlastního receptáře.

Cyklus stravování mi nedělal potíže na začátku, ani nyní, takže stále po 3 hodinách. Je důležité dodržovat pravidelnost, aby si i žaludek odpočinul a organismus byl připraven na další jídlo v přesně daný čas. Jen se mi stále nedařilo pít 3 litry tekutin denně, což byl asi jediný prohřešek. Nemám pití naučené, hlavně v zaměstnání, kde pro práci zapomínám pít.
Co vše jsem našla v balíčku

Celkem bylo v balíčku 105 chutných jídel včetně dárku a příchutí. Za dietu jsem zaplatila zvýhodněnou cenu 3 534 Kč. Původní cena byla 5700 Kč, tudíž jsem ušetřila 2166 Kč. Šetřila jsem i na dopravě, jelikož je zdarma nad 1500 Kč/za objednávku. Má jediná výtka směřuje k příchuťovým tabletám, které KetoFit nabízí. Jídla jsou vyrobena z přírodních proteinů a bez použití chemických přísad. To se ale netýká příchuťových tablet, kde jsou použita aromata, která nejsou přírodní. Tudíž příchuťové tablety, i když jsou zákaznicemi patrně oblíbené, nejsou pro vegany. K jídlům připomínku nemám, zvláště, když jsou bez konzervantů a škodlivých éček.

Kromě toho obsahují velmi nízký obsah cukrů, vysoký obsah bílkovin a vitamínů, čímž splňují legislativní podmínky plnohodnotné náhrady stravy.

S dietou KetoFit hubnete rychle, bezstarostně a s radostí. A když s KetoFit dokázala zhubnout i kostka cukru, dokážete to i vy 😊