Rozhodli jste se hubnout a nevíte kde začít? Poradíme vám! Důležité ovšem je, zda hubnutí myslíte vážně a jste ochotni pro shazování nežádoucích kilogramů něco udělat. Nebude to tak těžké, jak se zdá.

Provedeme vás krok po kroku skvělou dietou, která je nejenže českého původu, nýbrž fakticky funguje! KetoDiet existuje na trhu přes deset let a je zárukou naprosté kvality a oblíbenosti, jež se neustále zvyšuje. Zájemci o hubnutí přibývají.

Recenze totiž nejsou vymyšlené, nýbrž je poskytují i samotní klienti, kteří mají s ketogenní dietou fantastické výsledky.

Jak je možné, že KetoDiet funguje?

Při této dietě jíte účelně připravená jídla, která obsahují přesně daný poměr bílkovin, sacharidů a zdravých tuků. Zejména vysoké procento bílkovin a snížený obsah sacharidů nastartuje váš metabolismus a za zhruba tři dny nastane v těle proces zvaný ketóza.

Čímž v těle začne zcela přirozené spalování tuků, ale z oblastí, které uvítáte. Organismus si bere energii z vlastních tukových zásob. Viditelně hubnete, a přitom neztrácíte svalovou hmotu.

KetoDiet nabízí spoustu výhod

Může se zdát, že dietní jídla jsou dražší než konkurenční výrobky, ale je důležité zmínit, že se jedná o kvalitní českou značku. KetoDiet je hodnocena jako jedna z nejlepších na trhu! Navíc klient dostává automaticky řadu výhod, jako je empatický zákaznický servis, přístup k recenzím a radám Ketodieťáků na FB či výživové poradenství zdarma.

Stejně tak funguje i rychlý online chat, anebo když si nebudete vědět rady s kombinací jídel, prostě zavoláte na mobil. KetoDiet má dokonce i svá vlastní konzultační centra, na která se můžete osobně dostavit, když se vám nedaří hubnout tak, jak jste si předsevzali. Anebo když vás honí mlsná a nedokážete se ovládnout. Konzultační centra jsou rozeseta po celé republice a sídlí například v Praze, Brně, Znojmě a v Kladně.

Nechybí ani dárky k objednávkám, kompletní balíčky za výhodnou cenu či vzorový jídelníček. Jestliže se stanete členem KetoDiet klubu, pak následují další slevy a jídelníček na míru zdarma.

Nevýhodou je menší nedostupnost pro vegany a vegetariány, neboť například proteinové nápoje obsahují mléčnou bílkovinu, případně smetanu. Pro některé uživatele může být webový portál méně uživatelsky příjemný, avšak zdání klame. Firma totiž poskytuje spoustu informací, jde jen o to, najít si čas a proklikat se k údajům, které vás zajímají. Témata jsou řazena srozumitelně a navazují na sebe.

Jak funguje KetoDiet v praxi a čím začít?

V prvé řadě využijte nabídku výpočtu Body Mass Indexu. Jedná se o index vaší tělesné hmotnosti, který vám vypočte BMI kalkulačka na webu. Poctivě se změřte a zvažte, zapište údaje do kalkulačky a jedním klikem se dozvíte, jak na tom jste. Systém vám pak nabídne aktuální formu diety.

KetoDiet nabízí tři základní hubnoucí programy v různé délce trvání:

BASIC

Nízká nadváha, doba trvání 3 x 2 týdny

MEDIUM

Střední nadváha, 3 x 3 týdny

INTENSE

Vysoká nadváha, 3 x 4 týdny

Pro začátečníka může být zprvu systém dietního stravování nepřehledný. Každý program se totiž skládá ze tří kroků:

  • První krok redukční
  • Druhý krok přechodový
  • Třetí krok stabilizační

Každý krok, vzhledem k typu diety, trvá dva, tři až čtyři týdny.

Má zkušenost s KetoDiet 3 x 2 týdny

Vzhledem k lehčí nadváze jsem si vybrala formu dietního plánu na šest týdnů. Vybírala jsem ze dvou variant, a to buď Kombinovaný balíček, jež obsahuje proteinové nápoje, polévky, kaše, chléb a další dobroty či Nápojový balíček, který obsahuje pouze proteinové drinky. Z ryze praktických důvodů a úspory času jsem se rozhodla pro nápoje. Na začátku jsem si zapsala svou váhu, změřila obvod paží, stehen, pasu a boků a vrhla se s nadšením do hubnutí. První fáze bude vyhovovat i lenochům, protože není vyžadována zvýšená pohybová aktivita. V balíčku jsem našla i dietní plán s brožurou, kde je dobře vysvětleno co a jak jíst.

Proteinové drinky s příchutí vanilky anebo čokolády jsou prakticky hotovými nápoji a máte je kdykoliv po ruce. Otevřete a pijete. Jsou plné vitamínů, bez přidaného cukru, s nízkým obsahem nasycených tuků. Avšak v první řadě jsou zastoupeny ve vyšším množství bílkoviny, bez kterých se účinné hubnutí neobejde. Dalším druhem proteinových nápojů jsou drinky s příchutí lískového oříšku a čokolády, ledové kávy, meruňky s mangem a další. Na ty už potřebujete shaker, ale v minutě máte jídlo připravené. Ohromná úspora času, a navíc drinky skvěle chutnají, zasytí a zaženou chuť na sladké. Pila jsem je 5x denně po 3 hodinách.

Žádné hladovění a stále veselá mysl

Nikdy jsem neměla pocit hladu. Nicméně jsem jedla pravidelně po 3-4 hodinách, prokládala drinkobraní během dne ovocem (v menší míře), zeleninou (alespoň 500 gramů), zdravými tuky – různé oříšky, semínka, oleje, másla, avokádo a pila fakt hodně tekutin. Je doporučováno nejlépe 2,5 až 3 litry denně. Pila jsem neslazené bylinkové čaje a kohoutkovou vodu. Máme dobrou 😊. Výběr ovoce i zeleniny se pro každý krok liší. V prvním kroku například můžete ze zeleniny jíst téměř vše, co je zelené (lusky, zelí, okurka, zelená paprika, polníček, brokolice, řapíkatý celer i bulva, čekanka, špenát, všechny druhy zelených salátů a další).

V druhém kroku už jsem si mohla nakombinovat jedno jídlo dle své chuti, ovšem bohaté na bílkoviny. Takže jsem zařadila třeba 100 gramů masa (králičí, drůbeží, libové hovězí, telecí, rybu…) 100 g šunky od kosti, 200 g sýru cottage, 100 g mozzarelly. Také jsem přidala několikrát v týdnu chůzi s Nordic Walking. Od druhého kroku je totiž doporučována větší pohybová aktivita, což mi naštěstí nedělá problém. Naopak jsem měla pocit volnosti a lehkosti. Takže jsem na procházky vyrážela s nadšením.

A v posledním stabilizačním třetím kroku můj jídelníček vypadal například takto:

Snídaně: Cottage 200 g, ovoce 100 g, hrst směsi ořechů
Svačina: KetoDiet proteinový nápoj
Oběd: 100 g kuřecího masa, 250 g zeleniny mix, 3 lžíce oleje
Svačina: KetoDiet proteinový nápoj
Večeře: Omeleta ze dvou vajec, 250 g zeleniny dle chuti, 2 lžíce oleje

Vážila a měřila jsem se pravidelně 1x týdně ve stejnou hodinu a vše řádně zapisovala. Kilogramy a centimetry mizely a v konečné fázi jsem dosáhla úbytku čtyř kilogramů. Mohu proto potvrdit, že KetoDiet skutečně funguje. Avšak je zapotřebí motivace, disciplína a nastavit si pevný režim. Mně dělalo zpočátku problém, a ne vždy jsem stíhala, nasnídat se do hodiny od probuzení. Důležité je, aby nedošlo k nutričnímu deficitu. Také jsem se musela naučit více pít. Překvapilo mě, že mě nehonila mlsná, ani jsem netrpěla pocitem hladu. Jídla jsou totiž nutričně vyvážená a organismus má dostatek výživných látek. Tudíž vás nenutí nárazově se přejídat.

Dieta původně stála 8 361 Kč, ale díky výhodným balíčkům jsem ušetřila 1 513 Kč, tudíž mě v konečné fázi přišla na necelých 7 000 Kč.

Proč KetoDiet dokáže to, o co se bezúspěšně pokoušíte již léta?

V jednoduchosti je síla. Jídla KetoDiet jsou vyrobená na bázi výpočtů a správných poměrů. Jíte stravu plnou vitamínů, minerálů, proteinů, avšak zároveň se sníženým obsahem sacharidů a tuků. A vše ve správném poměru.

Což je právě kámen úrazu individuálních snah o hubnutí. Spočítat si správný a vyvážený denní přísun proteinů, sacharidů a zdravých tuků mnozí podceňují. Navíc jsou propočty nezáživné, a přitom velmi důležité.

Matematiku a výpočty ovšem při KetoDiet potřebovat nebudete a ani nemusíte shánět žádné speciální potraviny. Všechna nutričně vyvážená jídla a nápoje dostanete v jednom balíčku, který vám pošťák doručí až před dveře.