Jistě každý kdo se zajímá o zdravý životní styl dnes ví, že strava a cvičení je základní stavební kámen pro dobře vypadající postavu. Někdy ale prostě nemáte čas na to, abyste si na každý den plánovali jídelníček a vařili si jídla, a tak v době hladu prostě sní to, co je zrovna po ruce. 

Mnozí z těch, kdo se snažili zhubnout jednoduše ztroskotali na tom, že se jim nechtělo vařit, nebo nevěděli o tom, které z potravin jsou vhodné. Například i když si v restauraci dáte salát, nemusí to být zárukou toho, že jíte nízkokalorické jídlo – problémem jsou například tučné sýry nebo dresinky, které jsou jeho součástí. 

Pokud řešíte podobný problém, mohl by vás zajímat DailyMix.

Co je to DailyMix a jaké jsou jeho výhody?

Jedná se o plnohodnotnou náhražku jídla. Když si dáte DailyMix, nemusíte už přemýšlet o tom, co budete vařit a kolik času na vaření potřebujete. Příprava tohoto pokrmu je rychlá a snadná – zvládne ji každý řádově v rámci několika minut. 

DailyMix je vyvážené jídlo, které se skvěle hodí právě do dietní stravy – obsahuje potřebné množství energie a také potřebné vitamíny a minerály. 

Vzhledem k nízkému počtu kalorií je skvělou součástí ketogenních diet (vysvětlení níže). 

DailyMix můžete konzumovat po celý den jako náhražku všech jídel, vhodnější je ale zahrnout další potraviny (v souladu s vaší dietou).

Ketogenní dieta

Ketogenní dieta se někdy označuje také jako keto dieta, low-carb dieta, nízkosacharidová dieta a podobně. 

Všechna tato synonyma jsou označením pro dietní způsob stravování, při kterém se snažíte maximálně omezit svůj příjem sacharidů. Zapomenout tedy můžete na brambory, těstoviny, ovoce, pečivo a také sladké druhy zeleniny. 

Soustředíte se zejména na příjem zeleniny bílé a zelené barvy (s výjimkou hrášku) a libových druhů bílkovin. Vaše tělo tak může konzumovat více tuku, než u kterékoli jiné diety, protože ten je primárně využíván jako zdroj energie.

Ketóza

Ketóza je právě ten stav, kterého chcete u ketogenní diety dosáhnout. Při tomto stavu dochází k tomu, že tělo nemá sacharidy, které by použilo jako zdroj energie. 

A proto musí sáhnout do vašich tukových zásob. Jako zdroj energie nyní slouží tuky, které máte uložené. A vy hubnete.

Z čeho se DailyMix skládá?

DailyMix je koktejl. Musíme ale podotknout, že se nejedná o žádnou chemickou sloučeninu, geneticky upravovanou sóju či jiné podobné látky.

Skládá se jen z těch surovin, které naše tělo skutečně potřebuje, a proto můžete tento koktejl konzumovat jako oběd, snídani nebo večeři – klidně celý den a dlouhodobě. 

Vaše tělo nebude strádat, protože obsaženy jsou všechny důležité látky pro vaši existenci. Chcete vědět podrobné složení? Zde je:

 • Syrovátkový protein: naše tělo potřebuje bílkoviny. Ty jsou důležité pro zachování ale také budování svalové hmoty.
 • Sójový protein: opět se jedná o zdroj bílkovin, tentokráte však rostlinného původu, který většina z nás nepřijímá v takovém množství, v jakém by měla.
 • Rýžová mouka: je velice snadno stravitelná.
 • Čekanková vláknina: vláknina je při hubnutí velice důležitá, protože upravuje funkci střev a působí blahodárně na celý trávicí systém. Navíc vás udrží déle syté.
 • Vitamíny: všechny, které potřebujete, najdete v DailyMix koktejlech.

Pro koho je DailyMix vhodný?

DailyMix je vhodný pro všechny, kteří se rozhodli konečně zatočit s kily navíc, i pro ty kteří chtějí udržet svou váhu. 

Stejně tak tento koktejl mohou užívat lidé, které nebaví vařit a přemýšlet o tom, co budou celý den jíst. 

Dopřát si jej mohou také vegetariání, protože obsažené složky jsou v souladu s jejich životním stylem. Navíc u vegetariánů bývá problém s dosažením správného množství zkonzumovaných bílkovin. 

Při stravování s DailyMix to nehrozí. Proto je tento koktejl oblíben také u sportovců. Existují také varianty koktejlu DailyMix, které neobsahují lepek a ani laktózu, takže je mohou užívat i lidé citliví na tyto přísady. 

Dostupná je i varianta pro vegany.

Jak se připravuje DailyMix?

Jak jsme si již řekli výše, přípravu DailyMix zvládnete během několika málo minut. 

Součástí každého balení je odměrka, která vám zajistí to, že si svůj nápoj vždy připravíte v tom správném poměru. Jednu odměrku DailyMix směsi (tj. 30 g)  smícháme s vodou, přidáme zvolenou dochucovací směs a je hotovo. 

Ptáte se jaké by mělo být množství vody a množství dochucovací směsi? To je dobrá otázka. Do koktejlu přidejte 3 g dochucovací směsi, to odpovídá jedné kávové lžičce. 

Vody by mělo být 250-300 ml, podle toho, jakou hustotu u svého koktejlu požadujete. Velmi vhodné je k rozmíchání použít shaker.

Jaké balíčky DailyMix lze objednat?

Můžete si vybírat celkem ze tří druhů balíčků DailyMix. Čím větší množství objednáte, tím nižší bude cena za jednu porci. 

Pokud s DailyMix začínáte, měli byste si zvolit nejmenší ze všech balíčků. Jakmile koktejl DailyMix ochutnáte a víte, že jej budete užívat dlouhodobě, můžete si koupit i balíček největší, který obsahuje 45 porcí. 

Zde je přehled jednotlivých balíčků:

1. DailyMix koktejl 15 porcí: za tento balíček zaplatíte celkem 650 Kč, což vychází na 43,33 Kč na jednu porci. Součástí balíčku je jedna dochucovací směs, kterou si můžete vybrat podle své chuti (ze sedmi příchutí). Objednáte-li si pouze tento balíček, je třeba počítat také s cenou za dopravu (viz níže).

2. DailyMix koktejl 30 porcí: za tento balíček zaplatíte 1 200 Kč, to činí 40 Kč za jednu porci. Součástí balíčku jsou celkem dvě dochucovací směsi, které si můžete sami zvolit (každá příchuť může být samozřejmě jiná).

3. DailyMix koktejl 45 porcí: cena balíčku je 1 700 Kč, což je 37,78 Kč na jednu porci. Součástí balíčku jsou celkem tři dochucovací směsi, které si můžete sami zvolit (každá příchuť může být samozřejmě jiná).

Jaké příchutě DailyMix balíčků existují?

Samotný koktejl DailyMIx je bez příchuti. Po smíchání s vodou ale můžete přidat některou z příchutí, které bývají součástí vámi zvoleného balení. 

Vždy když si kupujete koktejl DailyMix, zaškrtnete také, kterou z příchutí chcete ochutnat. Jednotlivé příchutě lze objednat součástí koktejlu, nebo také zvlášť (například jeden koktejl a dvě příchutě). 

Každý den v týdnu si tak můžete dopřát jinou příchuť – protože příchutí je celkem sedm:

 1. čokoláda
 2. jahoda
 3. lesní směs
 4. kokos
 5. káva
 6. banán
 7. vanilka

Dodání zboží

Pokud objednáte do 10:00 můžete objednaný koktejl očekávat za tři dny. Pokud to do 10:00 nestihnete, pravděpodobně si počkáte čtyři dny. 

Při objednávce, která je vyšší než 1490 Kč už nemusíte platit cenu za dopravu. Při nižších objednávkách je možné objednávat prostřednictvím zásilkovny (v takovém případě je cena za dopravu 50 Kč) nebo přes dopravce Geis (který si účtuje 85 Kč).

V případě, že budete platit na dobírku, počítejte s dalšími pětatřiceti korunami. 

Existují ale také prodejny, kde si můžete koupit DailyMix přímo. Jejich seznam najdete přímo na webových stránkách výrobce.

Výhody DailyMix

 • Rychlá a snadná příprava
 • Nemusíte přemýšlet o tom, co uvařit
 • Velké množství příchutí
 • Bezpečné složení vhodné k dlouhodobému užívání
 • Obsahuje všechny důležité vitamíny a minerály
 • Je vhodný pro vegetariány.
 • Vegani a alergici (na laktózu či lepek) mají taktéž varianty DailyMix.

Nevýhody Daily Mix

 • Poměrně vysoká cena
 • Hubnout se dá i za konzumace klasického jídla
 • Někomu se mohou jídla zdát jednotvárná